Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

30zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia

Redukcja rumienia z koktajlem - terapia Hi-Tech

Jeśli należysz do grona osób z cerą wrażliwą, borykasz się z rumieniem i popękanymi naczynkami, mamy na to sposób. Zabieg ten jest specyficzną formą terapii dostosowanej dla potrzeb cery wrażliwej charakteryzującej się występowaniem rumienia i popękanych naczynek (teleangiektazje). Dzięki równoczesnemu zastosowaniu w zabiegu technologii E-Light połączonej z aplikacją silnie oddziałujących kosmetyków YASUMI, następuje wyraźne wzmocnienie naczyń krwionośnych, zamknięcie rozszerzonych, oraz przywrócenie prawidłowego kolorytu skóry okolicy zabiegowej.

Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + Zabieg E-Light + aplikacja ampułki z witaminą C + aplikacja YASUMI Sensitive Skin & Couperose Cream

Rozszerzone naczynka krwionośne na twarzy, dekolcie i nogach to obecnie problem dotykający sporą grupę kobiet i mężczyzn. Początkowo na twarzy widoczny jest rumień, nasilający się pod wpływem emocji, a z czasem pojawią się rozszerzone drobne naczynka. Nie tylko nie są estetyczne, ale mogą być punktem wyjścia np. trądziku różowatego. Skórę ze skłonnością do rozszerzonych, pękających naczynek należy odpowiednio pielęgnować i stosować odpowiednią profilaktykę, aby nie doszło do nasilenia, i zwiększenia ilości naczynek.

Pękaniu naczynek sprzyja mróz, wiatr, gwałtowna zmiana temperatur, emocje, gorąco, słońce i alkohol. Pękanie naczynek jest problemem osób o skórze suchej, cienkiej, delikatnej. Najważniejsza jest profilaktyka – należy dbać, by zmiany nie utrwalały się.

Jak to działa?

W naszym gabinecie proponujemy zamykanie naczynek za pomocą metody E-Light (IPL+RF). Zabieg polega na naświetlaniu skóry slinymi impulsami światła. Energia świetlna emitowana z urządzenia jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi (hemoglobinę), a krew "ścina się" i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu. Aby zamknąć wszystkie popękane naczynia krwionośne z reguły potrzeba ok. 5 - 6-ciu zabiegów. Zależy to od: ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia.

Kiedy zobaczę efekty?

Efekty każdego zabiegu widoczne są stopniowo, czasem proces ich zanikania może wynosić nawet kilka tygodni. Zabieg stanowi również świetną profilaktykę w przypadku skóry płytko unaczynionej, wrażliwej i skłonnej do powstawania rumienia. Jest on również stosowany w profilaktyce trądziku różowatego.

  • Cena: Od 115 - szczegółowy cennik na dole strony
  • Kategoria: s.o.s dla wrażliwej i naczyniowej cery
  • Typ skóry: sucha, dojrzała, wrażliwa, normalna
  • Obszar zabiegowy: twarz, szyja, dekolt
  • Na problem: widoczny rumień, rozszerzone naczynka, skóra szara, skóra zmęczona, przesuszona skóra