Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

50zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia

WyszczuplanieRF - terapia Hi-Tech

Wyszczuplanie falą radiową (RF) jest nową nieinwazyjną i skuteczną technologią. Metoda działania polega na bezpośrednim zwiększeniu temperatury tkanek tłuszczowych poddawanych zabiegowi, co wywołuje lipolizę. Dzięki temu fala radiowa wykorzystywana jest do redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz modelowania sylwetki.

Fala radiowa wnika w głębokie warstwy skóry docierając do tych newralgicznych miejsc, w których magazynowe są komórki tłuszczowe (adpiocyty). Podczas zabiegu energia fal radiowych zamieniana jest w ciepło. Tkanka podskórna podgrzewa się do ponad 40˚C (ale bez obaw ciepło odczuwane jest tylko miejscowo). Dzięki poprawie mikrokrążenia komórkom dostarczane są niezbędne składniki odżywcze, a fibroblasty (odpowiadające za gęstość skóry) zostają pobudzone do produkcji i odbudowy białek podporowych skóry czyli słynnego już kolagenu i elastyny. Przede wszystkim jednak w tej temperaturze „rozpuszczane” są adipocyty. Jednoczesne działanie na te dwa rodzaje komórek daje również naprawdę dobre wyniki w walce z z cellulitem. Ujędrnienie skóry widać już po pierwszym zabiegu, ale dla pełnego efektu zalecane jest serii zabiegowej (2 razy w tygodniu).

Zabiegi przy użyciu radiofrekwencji są bardzo skuteczną metodą na ujędrnienie brzucha, pośladków, ramion i innych partii ciała, a także zniwelowanie cellulitu. Jedną z najtrudniejszych partii ciała do „wyćwiczenia” jest wewnętrzna strona ud. Dlatego jeżeli dieta i ciężka praca na siłowni (właściwie możesz tylko działać na mięsień przywodzący uda) nie przynoszą rezultatów warto zdecydować się na zabieg w Yasumi epil. Na ten obszar ciała świetnie działa radiofrekwencja RF.

Czego możesz się spodziewać po zakończonej serii? 2-3 cm mniej w obwodzie każdego uda (to naprawdę duża różnica!) i widocznej poprawy elastyczności skóry.

  • Cena:
  • Kategoria: wyszczuplające, ujędrnianie
  • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
  • Obszar zabiegowy: brzuch, boki, ramiona, pośladki, uda, kolana
  • Na problem: cellulit, nadwaga, nadmiar skóry po zrzuceniu kilogramów